OKU vasaros stovykla ’22. Šešta diena

Baterijos išsikrovė. Įrašas todėl sėkmingai vėluoja, nes rašytoja nutarė, kad jau metas pamiegoti ir paskutinį vakarą pašėlti su vaikais. Nuovargis jau kalė visiems į kaulus. Kas dieną pasitiko piktesni, kas išsiblaškę. Vis tik diena jau šešta, o tempas pas mus nejuokingas. Tempą diktuoja ir vaikai – jų noras pažinti, mokytis ir tobulėti. Tradiciškai trenerė Monika, pasirūpina nubudimo ritualais, o ypač raumenukams po vakarykščio žygio reikia prasijudinti. Vaikai dėkingi. Na gal ir nelabai, gal ir ne šiandien, bet kažkada bus 🙂

Tuomet ryto rate pasidaliname savo jausmais ir lūkesčiais dienai, o vėliau treneris Petras pristato dienos planą. Vaikai su nektrumu ir smalsumu laukia, kas ten per stovėjimo ant vandens pamokos?

Irklentės. Vaikai buvo sužavėti. Dažnas matęs, bet retas bandęs plaukti. Dėka sumanaus Nerijaus pagalbos, net mažiausieji įgudo puikiai valdyti irklentę savarankiškai ir smagiai leido laiką ežere. Dalinamės akmirkomis, nes geriau savo akimis pamatyti nei, kad mes jums viską pasakotome. Šypsenos, juokas, taškynės ir draugystė paplukdant draugus.

Prisiplaukioję į valias ir pasižiaugę, jog išmokome stovėti ant vandens išskubėjome į kata treniruotę. Treniruotėje ir toliau gludinome savo techniką, tobulinome stovėsenas ir stengėmes pasiruošti pasirodymui. Vaikų mintyse jie ruošiasi pasirodymui prieš tėvelius, bet iš tiesų jie per savaitę stipriai ištobulino savo techniką artėjančiam varžybų sezonui. Na, o treniruotę vainikavo – lentų laužymas. Kaip kam buvo nedrąsu, bet visi įveikė ir šį iššūkį.

Pietūs ir laisvas laikas. Maudynės. Žaidimai, o kai kam ir labai reikalinga poilsis kambaryje. Smagu, kad vaikai jau atpažįsta savo nuovargį ir noriai eina ilsėtis patys. Po smagumynų, dar viena treniruotė, šį kartą ant tatamio linksminamės su kumite. Ech kaip smagu, jog jie dirba su energija ir užsidegimu, tik vat tas nuovargis jau kiša koją ir smegenims dirbti, tad treneriui tenka prarėkti balsą.

Po treniruotės, vakarienė ir labai ilgai lauktos Linksmosios olimpinės. Šiemet sportininkai rungėsi 7 rungtyse: Bekontaktis boksas, Tingioji gimtastika, Linksmasis krepšinis, Vandens taikvando, Jojimas vandeniu, Disko užmetimas, Šaudymas pistoletu. Džiaugiamės puikiai pasirodžiusias atletais ir visais sportininkais dėjusiais pastangas. Kaip ir tikrose Olimpinėse – apdovanoti bus tik prizininkai oficialioje ceremonijoje.

Uch. Diena pilna įspūdžų ir neslėpkime – nuovargio. Bėgame ilsėtis ir su liūdesiu laukti paskutinio stovyklos vakaro.

SPARNUOTOSIOS FRAZĖS:

„Viskas, aš laisva, kaip triusikų guma”.

„Jeigu eisiu, tada aš neeisiu”.

„Mes nuo šito griūsim 300 kartų… bet nieko”.

„Man turbūt tos smegenys pro ausis iškrito, gi su skylėm”