OKU vasaros stovykla ’22. Pirma diena

VAAAAAALIOOOOOOO! Ilgai laukus ir sulaukus – Oku vasaros stovykla vėl čia!

Vadovai atostogaujančių vaikų išsiilgę, vaikai šėlionių ištroškę, susirinkome kas prie STOVYKbuso, kas su tėveliais tiesiai stovyklavietėje. Kaip jau mūsų vaikai sako – į stovyklą verta vykti autobusu, nes stovykla prasideda jau ten 🙂

Taip smagiai kelionė vyko, kad treneriams, teko ir saulėje pakepti ir muses iš nuobodolio pagaudyti, kol visi susirinkome. Svarbiausiai – visi jau čia ir stovyklą galime skelbti atidaryta!

Susidėjome daiktus, įsikūrėme ir traukėme iš lagaminų mamų išprosytus karate gi primąjai treniruotei. Tai vat, mieli skaitytojai – įsižiūrėkite į baltus ir išprosytus, nes pažadame netingėti, daug dirbti tad tokių dailių nebepamatysite 🙂

Po treniruotės, kas gali būti geriau nei maudynės. Turškėmės, nors ir neilgai, bet išties smagiai, mat gurgiantys pilvai diktavo vakarienės metą. O jau, kad prisikirtome varškėčių… buvo, net kas dantį pametė iš to gardumo!

Prisikirtę žygiavome vienas kitą geriau pažinti ir „susiklijuoti”. Stovykloje kelionę pradedame po vieną, bet tam, kad būtų smagu, turime kiekvienas stengtis, kad taptume tikra komanda. Atlikome įvairias užduotis, kurių metų ir pykomės, ir krizenomės, ir nervavomės, ir glėbesčiavomės… Kol susiklijavome į vieną OKU!

Naktipiečiams, mūsų draugų ir rėmėjų šviežiausios šilauogės, arbata ir sausainiai, o po jų nemažiau rimtas darbas – dienos pasidalinimas. Mums kaip vadovams be galo svarbu, kad stovykla vaikams būtų netik smagus, bet ir prasmingas laikas. Kur jie mokytųsi bei ugdytų savo emocinį intelektą, o tą ir smagiausia ir geriausia daryti kalbantis grupėje.

Akys blausiais, vis dažnėja žiovuliukų. PLIAUKŠT ir baigiame šiandieną. Kas gi mūsų laukia toliau?

LINKSMIEJI SKAIČIUKAI

Turime 1 dančiu mažiau.

Turime 58 akis.

3 javainiai, tik ant pusės dančio.

2 pastebėti vėžiai.

Programa vėluoja 1 valandą.

4 vis dar išsimiegoję vadovai.