OKU vasaros stovykla ’22. Paskutinė diena

Arba, kaip pastebėjo Estėja, kodėl visos su skaičiais, o ši paskutinė? 8 nepakartojamos dienos siautimo, treniruočių, darbo bei draugystės. Viskas. Kylame su džiugesiu, jog pagaliau susitksime su tėveliais, bet ir liudesys kiek širdelę apgulęs, nes stovykla baigėsi. Trenerė Monika, užkuria mums tikrą pirtį per ryto mankštą ir naktinių pramogų nė kvapo. Yra yra 🙂 39 žiovuliai ir pradedame dieną. Dieną, kai net Sudeikių dangus verkė, jog išvykstame.

Pusryčiai. Tada jau rimti reikalai – visą savaitę dirbome ir ruošėme pasirodymus tėveliams. Treniruotė, generalinė repeticija ir vat planuoja vadovai planuoja, o technologijos ima ir paveda paskutinę minutę. Mūsų kovinė dvasia buvo TOKIA nu jau TOKIA STIPRI, kad neatlaikė tiesioginė transliacija ir teko senoviniu būdu filmuoti vaizdo įrašą. Ar matėte tėveliai, kaip šauniai jie pasiruošė? Atvirai, net mes vadovai 101 kartą matę ir padėję ruoštis nustebome ir žavėjomės. Vis tik ką daro motyvacija – pasirodymas brangiausiems žmonėms!

Po pasirodymo daiktų krovimasis ir stovykloje chaosėlis. Toks nekantrumo, mažų apsičiupinėjimų metas. Lyg dar noris prieit ir prakalbint draugą, lyg dar pasidūktų, bet tas praviras lagaminas ko tais nesikrauna. Gerai, kad vadovės Eglė ir Monika po ranka visada pasiruošusios padėti. Lagaminai sukrauti ir pradedamas stovyklos uždarymas. Kaip vaikai visą savaitę stengėsi, taip dabar mes vadovai bandome išgirsti kas vaikams patiko, įsiminė, ką norėtų pakartoti ir kokius jausmus stovyklos metu išgyveno. Išgirsti ir mokytis, nes taip pat norime tobulėti ir kitais metais stovykloje padovanoti vaikams dar įsimintinesnes akimirkas. Kaip treneris Petras sako – bendruomenė kuriame visi kartu, tad ir dalintis savo mintimis turime drauge.

Kaip gerai, kad mes turėjom progą išgirsti, kokių šaunių minčių kitiems metams vaikai pasiūlė. Tokių, kad jau net dabar spirga jas ruošti ir įgyvendinti. Dar kartą pasitivirtinome, kad šiems vaikams stovykloje svarbiausia karate ir nors visos pramogos tikrai džiugina, jie net prašė dar daugiau treniruočių! O viduryje pokalbio, žinia – sugedo autobusas, tad turime dar dvi valandas draugystės! Baigiame dalintis savo mintimis, jausmais ir pastebėjimais. Jau tradiciškai kiekvienas ar tai padėkojame ar pasidžiaugiame draugui parašydami laiškelį. Tik jų neskaitome stovykloje, šį saldų ir jautrų malonumą pasiliekam skaityti namuose. Skaityti bei prisiminti savo nuotykių draugus.

Eksprontu organizuojami pavakariai, vaikai padeda sutvarkyti visą stovyklą ir paskutiniai apsikabinimai. VISKAS. Oku vasaros stovykla ’22 jau baigėsi, o prisiminimai, draugai bei pamokos – liks amžinai.

LINKSMIEJI SKAIČIUKAI

1 nelegeliai gyvenantis šikšnosparnis – Aloizas

73 apsikabinimai

15 PLIAUKŠT

3468290374856321001837 nuostabiausių įspūdžių

4 labai jus mylintys vadovai

1 iš laimės pražilęs treneris

1 rašytoja, kur su jumis atsisveikina iki kitos OKU vasaros stovyklos!