Naujas karate sezonas 2021/2022

Kur buvę kur nebuvę, o mes ir vėl čia! Rodos, vos spėjom atsisveikinti vasarai, o naujas sezonas jau ant nosies. O su nauju sezonu, turime ir puikių naujenų! Pagaliau po kelių metų darbo, Kaišiadoryse turime savo namus – Oku karate akademijos dojo! Naujas karate sezonas, nors ir pasitinka su „koronos“ iššūkiais, bet esame nusiteikę: sveikai maitinantis, gerai miegant ir svarbiausia smagiai sportuojant virusai aplenks Oku karate akademiją!

Kaip ir pernai metais Oku karate akademija vykdys treniruotes Kaune ir Kaišiadoryse. Tik šiemet yra šiokie tokie pasikeitimai dėl grupių, laikų ir reikalavimų.

Pumpuriukai (3-5metų vaikams)

Pačių mažiausių akademijos mokinių grupė. Vaikai mokomi taisiklingai judėti, lavinamas vikrumas ir stambioji motorika, mokomi karate technikos pagrindų. Treniruotės metu ugdomos ne tik fizinės savybės, bet ir vaikų disciplina, klausymosi įgudžiai ir dėmesingumas. Nors visa tai skamba labai rimtai, ištiesų visų šių tikslų vaikai siekia smagiai – tam tikra žaidimo forma. Į pumpuriukų grupę būtina išankstinė registracija, nes šioje grupėje vienu metu treniruotis gali iki 12 vaikų.

Giliukai (arba kitaip naujokai)

Tiek Kaune tiek Kaišiadoryse, Giliukų grupė simbolizuoja naujokus ir pradedančiuosius karatekas. Į šią grupę kviečiami visi vaikučiai norintys išbandyti karate meno. Kitaip nei pumpuriukų grupėje, čia vyksta mažiau žaidimų ir daugiau karate. Vaikai mokomi disciplinos, pagarbos laikui, skausmui bei kitam asmeniui. Skiepijamos doro elgesio vertybės ir kovotojo dvasia. Treneris ypatingai daug dėmesio skiria vaikų taisiklingam fiziniui vystymuisi ir siekia, jog sportas visų pirma būtų sveikata, Jūsų, vaikui. Šiai dienai tiek Kaune tiek Kaišiadoryse yra likę po kelias laisvas vietas naujokams prisijungti, todėl kviečiame suskubti ir nepraleisti progos treniruotis jau šiemet!

Ąžuoliukai (pažengusių vaikų grupės)

Ąžuoliukai tai vaikai, kurie jau aktyviai dalyvauja varžybose ir geba atlikti, bent jau 9 KYU techniką. Treniruotės vyksta sustiprintame lygyje, greitu tempu mokoma nauja karate technika bei vyksta intensyvus ruošimasis varžyboms. Treniruočių metu daug dėmesio skiriama fiziniam pasiruošimui ir lankstumui.

Ąžuolai (pažengusių vaikų grupė)

Ąžuolų grupėje sportuoja vyresnieji akademijos mokiniai, kurie turi išlaikę, bent jau 7 KYU egzaminą. Tai grupė orentuota į stiprų tobulėjimą, aukštą meistriškumą bei karate varžybas. Džiaugiamės, jog mūsų mokiniai auga, o su tuo ir poreikis aukšto meistriškumo treniruotėms.

Stelmužės ąžuolai (suaugusių grupė)

Šioje grupėje renkasi žmonės, kurie prie karate pasaulio nutaria jungtis sąlyginai vėlai. Į grupę priimami paaugliai nuo 14 metų ir suaugę. Tarp mokinių turėjome ir ne vieną vaikų tėvelį, net narių turinčių anūkus. Tad į šią grupę jungtis drąsai gali, bet kokio amžiaus, lyties ar fizinio pasirengimo žmonės. Treniruotės tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms, nes pradedame nuo pagrindų ir leidžame naujokams įsitraukti. Grupėje sportuoja nuo visiškų naujokų iki mokinių turinčių jau rudus diržus.

Privačios treniruotės

Jau tradiciškai, norintiems yra galimybė rezervuoti privačias treniruotes su treneriu Petru Ąžuolu arba su trenere Monika. Treniruotės gali būti individualios arba grupėje. Tai puiki proga padirbėti papildomai ir geriau pasiruošti varžyboms ar karate egzaminams.

Registracija

Norint prisijungti prie šaunios Oku karate akademijos komandos – būtina registracija (registruotis, spauskite, čia). Džiaugiamės, jog vos paskelbus apie registraciją į treniruotes, grupės užsipildė žaibišku greičiu ir jau galvojame apie papildomas grupes, kad galėtume priimti visus norinčius sportuoti. Tad sekite naujienas spalio mėnesiui 🙂