Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019

Paskutinis gegužės savaitgalis Oku karate akademijos mokiniams buvo išties darbingas ir produktyvus. Kaip ir kasmet mokslo metų pabaigoje mokiniai turi progą būti įvertinti už savo darbą ir įdėtas pastangas mokantis karate kovos meno. Šiemet 50 akademijos mokinių siekė įgyti aukštesnį karate diržą.

Egzaminus organizavo ir karatekas vertino Lietuvos Shotokan karate klubų federacijos instruktoriai. Labai džiaugiamės, jog visi mokiniai egzaminatorių buvo įvertinti puikiai ir išlaikė egzaminus.

11 KYU išlaikė: Ąžuolas D., Kristupas Č., Kajus K., Benas B., Simas B., Elzė K.

10 KYU išlaikė: Paulius K., Matas B., Ignas L., Matas K., Pijus V., Jūratė M., Danielius J., Ugnius B., Domantas Ž., Adomas M., Helijus B., Barbora S., Ugnius K., Elada K., Saulius J., Rusnė T.

9′ KYU išlaikė: Kipras L., Adomas V., Tadas S., Saulė G., Barbora P., Nedas R.

9 KYU išlaikė: Diana M., Nikita M., Vingaudas N., Dominykas Č., Justinas L., Domantas J., Akvilina Š., Einoras J., Kajus V., Marius D.

8′ KYU išlaikė: Gerda P., Rokas D., Brigita B., Justinas R.

8 KYU išlaikė: Gabija T., Paulius G., Emilis M., Simonas S.

7 KYU išlaikė: Elisabeth W.

6 KYU išlaikė: Kristina M., Daumantas M.

1 KYU išlaikė: Monika Ž.

Sveikiname šauniai pasirodžiusius mokinius bei trenerį Petrą Ąžuolą Kalpoką su išlaikytais egzaminais! Oficialus egzaminų diplomų ir diržų teikimas vyks per Oku karate akademijos sezono uždarymą bei Oku Taurės varžybas. Laukiame visų atvykstant (daugiau apie renginį) su puikia nuotaika ir šeimos nariais.

Parašykite komentarą